Koers 1.12b Spiere

27 August 2022

Vrijdag reed ik nog eens EZC koers. Ik zou toch graag het seizoen afsluiten met zoveel mogelijk koersen in de benen.
Nu toch blijkt dat ik toch vrij goed mee kan.

Slechts 42 renners stonden aan de start. Een mooie vlakke omloop met wel telkens een vrij lange kasseipassage, waar de wind gelukkig wat tegen stond.

Ik kan me heel gemakkelijk mooi vooraan houden, maar durf me niet te veel te moeien in de vele aanvallen.
Vrij snel gaan 10 man er vandoor.

Daarachter wordt er dan een heel eind rondgedraaid.
Een ideaal scenario voor mij. Ik doe dus met plezier mee. Ideaal dus om veel koerskilometers in de benen te krijgen.

Maar dik halfweg begint het spel toch meer en meer op de wagen te zitten.
Ik kan ook mee doen met de ontsnappingen.

Ik geraak niet mee in 2 kleine groepjes die wegrijden, maar ik kom ook nooit in de problemen, want er schiet ondertussen toch ook redelijk wat volk af.
Met 12 spurten we voor plaats 18, waar ik 25ste word. Ik ben best tevreden, deze was goed om weer wat zelfvertrouwen op te doen bij de elite zonder contract.

Fatal error: Array and string offset access syntax with curly braces is no longer supported in /customers/b/2/a/tri-niki.be/httpd.www/sites/all/modules/oauth/lib/OAuth.php on line 114